Jak je to s obávanou hořlavostí

http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum http://www.woodsystem.cz/chci-nacenit-dum

Mýtus, který Dřevostavby včetně roubenek a srubů neustálé obchází a odrazuje tím i možné budoucí klienty, je jejich chování v ohni. Jenže jako u mnoha rozšířených poplachů, jde i tady spíše o zakořeněnou mylnou představu, v tomto oboru nevzdělaného obyvatelstva, lehce hořícího materiálu. Dodavatelé by si nemohly dovolit zhotovovat objekty nesplňující snad jednu ze základních kritérií jakéhokoliv obydlí – požární bezpečnost! Alespoň ne v liteře platných zákonů a svého svědomí.

 

Co brání rozšíření požáru

Na rozdíl od zděných objektů, dřevostavby při případném požáru vytvoří na svých zdech zuhelnatělou vrstvu, která zabrání jejich úplné devastaci. Je to pro vás překvapivé? Pro splnění tohoto tvrzení, musí být jejich stěna tlustá alespoň osmdesát milimetrů. 

Štítky: